Instalacje w biurowcach, sklepach, marketach

MK Elektric oferuje kompleksowe i profesjonalne prace instalatorskie. Wśród świadczonych przez nas usług znajdują się m.in. instalacje w biurowcach, sklepach, marketach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz niezbędne licencje, certyfikaty oraz zezwolenia do wykonywania wszelkiego rodzaju prac. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Łodzi i okolic do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

MK Elektric – instalacje w marketach i sklepach oraz biurowcach

W ramach świadczonych usług wykonujemy takie prace, jak dobór gniazd i oświetlenia, montaż tras kablowych oraz biały montaż gniazd, włączników, a także opraw oświetleniowych. Zajmujemy się również prefabrykacją, montażem i podłączeniem rozdzielnic elektrycznych. Ponadto w MK Elektric wykonujemy instalacje w biurowcach, sklepach, marketach:

  • zasilające WLZ ziemne i napowietrzne,
  • oświetlenia wewnętrzne/ zewnętrzne,
  • do gniazd i urządzeń 230V/400V.

Nasze usługi obejmują również montaż instalacji niskoprądowych i odgromowych. Oferujemy także odbiory i pomiary odbiorcze i okresowe wykonanych przez nas instalacji elektrycznych w biurowcach, sklepach, marketach. Naszym Klientom z Łodzi o okolic proponujemy również profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne i chętnie podejmujemy się nawet niestandardowych zleceń.

Profesjonalne wykonywanie instalacji w biurowcach, sklepach i marketach

Wszelkie prace w biurowcach, sklepach, marketach wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych elektroinstalatorów. Posiadamy pełen sprzęt, który pozwala nam na realizację zleceń w pełnym zakresie. Pracujemy również na sprawdzonych i wysokiej jakości materiałach od wiodących producentów, co zapewnia bezpieczeństwo i żywotność przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, w których znajdują się przykładowe projekty naszego autorstwa. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i ustalimy szczegóły współpracy.

Zadzwoń