Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Stan techniczny budynku warunkuje cenę remontu oraz wykończenia. Szczególnie w przypadku mieszkań z wielkiej płyty betonowej czy cegły niezwykle ważna jest wymiana instalacji elektrycznej, hydraulicznej oraz gazowej, które ze względu na sposób wykonania mogą ulec awarii. Modernizacja instalacji elektrycznej w bloku umożliwi dostosowanie jej do współczesnych potrzeb i przepisów, m.in. do wymagań bezpieczeństwa pożarowego obiektu, a także do mocy zapotrzebowania przeciętnego gospodarstwa domowego.

Jak wygląda wymiana kabli w mieszkaniach w bloku?

Remont w mieszkaniu nie tylko powinien obejmować zamianę instalacji aluminiowej na miedzianą, ale również zmianę kabli zasilających WLZ. W naszej ofercie dostępne jest bruzdowanie w betonie pod kable elektryczne z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, dzięki którym ograniczymy rozprzestrzenianie się kurzu. Umożliwiamy również podłączenie rozdzielni, a także pomagamy w praktycznym rozmieszczeniu gniazd i włączników do oświetlenia, gdzie następnie przeprowadzany jest docelowy montaż ramek z przyciskami.

Koszt wymiany elektryki w bloku

W przypadku spalonej lub starej instalacji mamy do wyboru przeprowadzenie remontu lub jej całkowitą zmianę. W niektórych przypadkach ze względu na jej zły stan może się okazać, że potrzebne będzie wykonanie nowej, której koszty będą porównywalne ze stworzeniem nowych konstrukcji – często w tym przypadku chodzą również koszty demontażu.

Zachęcamy do przeglądnięcia naszej kompleksowej oferty, dzięki której modernizacja lub całkowita wymiana źródeł prądu w mieszkaniu w bloku zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń