Zewnętrzne instalatorstwo elektryczne

Nasza firma oferuje duży zakres usług, jedną z nich jest szeroko rozumiane zewnętrzne instalatorstwo elektryczne. Obejmuje to przede wszystkim oświetlenie terenu lampami LED czy lampami solarnymi oraz ulic, a także przyłącza zasilania do budynków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zewnętrzne instalatorstwo elektryczne

Przyłącze to fragment instalacji łączący zewnętrzną sieć elektroenergetyczną z instalacją na działce budowlanej. Wykonanie takiego przyłącza jest konieczne, jeśli chcemy, by zarówno działka, jak i znajdujące się na niej obiekty budowlane posiadały dostęp do energii. Przyłącze zapewnia oświetlenie budynku oraz dystrybucję napięcia zasilającego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania różnego rodzaju urządzeń technicznych. Tak zwane instalacje zasilające są jednymi z najpowszechniej stosowanych instalacji budynkowych. Wszystkim zainteresowanym oferujemy szereg usług umożliwiających korzystanie z energii elektrycznej poza budynkiem, a także jego oświetlenie czy zasilanie. Zakres usług MK ELEKTRIC obejmuje między innymi:

  • wykopy oraz montaż sieci
  • wykopy oraz montaż sieci teletechnicznych
  • wykopy oraz montaż latarni
  • osadzanie studni kablowych
  • układanie kabli w ziemi

Wykonujemy również inne prace związane z montażem instalacji elektrycznych zewnętrznych – od wykonania wykopu po odtworzenie nawierzchni. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań umożliwia nie tylko wygodne użytkowanie instalacji, ale również duże oszczędności w trakcie jej eksploatacji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz nasze realizacje lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezbędnych informacji.

MK ELEKTRIC – jakość i doświadczenie

W MK ELEKTRIC do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom wyłącznie wysokiej jakości, kompleksowe usługi. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu omówienia usługi. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty również prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Zadzwoń