Montaż instalacji elektrycznej w domu

Nasza firma działająca na terenie Łodzi posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu decydując się na nasze usługi wybierasz fachowe wykonanie powierzonych nam zadań. Elektryka w nowym domu powinna być wykonana w zgodzie z aktualnymi wymogami, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że w razie braku prądu czy awarii, instalacja elektryczna w domu jednorodzinnym nie zostanie uszkodzona.

Jak wygląda układanie instalacji elektrycznej w domu?

Współcześnie brak zasilania w nowych budynkach jednorodzinnych może również oznaczać brak ogrzewania, brak możliwości podniesienia rolet okiennych, jak również uruchomienia wentylacji mechanicznej. Dlatego tak ważna jest poprawnie działająca, bezawaryjna i przede wszystkim bezpieczna instalacja, która jest niezbędna w nowym obiekcie. Warto również pamiętać, że widoczny jest coraz większy napływ urządzeń – od tosterów i ekspresów do kaw, po dodatkowe zamrażalki i suszarki do ubrań, dlatego tak ważne jest odpowiednie rozmieszczenie kabli oraz gniazdek, a także estetyczny montaż opraw.

Profesjonalne rozprowadzanie elektryki w domu

Instalacja w budynkach jedno- i wielorodzinnych nie tylko dotyczą gniazd, ale również oświetlenia i innych usprawnień, np. domofonów, alarmów, RTV czy ETH. Nasza firma z Łodzi zajmuje się również montażem i podłączeniem rozdzielni, a także wszystkimi pracami ziemnymi związanymi z podłączeniem kabli do źródła prądu. Zajmujemy się również montażem odgromowym, jak i profesjonalnym podłączeniem kuchni indukcyjnych.

Kompleksowa oferta rozprowadzania i układania kabli w budynkach nowych czy deweloperskich pozwoli dobrać najlepsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz również prace w mieszkaniach starego budownictwa. Zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń