REALIZACJE

– CO WYKONALIŚMY –

Instalacje w domach jedno i wielorodzinnych (nowe, deweloperskie)

Wymiany instalacji w mieszkaniach z wielkiej płyty betonowej / cegły stare budownictwo

Instalacje przemysłowe hale magazynowe/ produkcyjne 

Instalacje w biurowcach sklepach/ marketach  

Pomiary instalacji elektrycznych 

Zewnętrzne instalacje zasilające

W MK Elektric posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. W trakcie wieloletniej działalności zdążyliśmy zgromadzić również rozbudowane portfolio. W środku znajdują się nasze realizacje, które wykonaliśmy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi realizacjami.

 

Elektryk w Łodzi – realizacje

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy pochwalić się dużą ilością projektów, które doczekały się realizacji. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i przykładamy ogromną staranność, bo wiemy, że efekty naszej pracy świadczą o naszych kompetencjach. Na załączonych fotografiach widoczne są nasze mniejsze realizacje oraz duże i wieloetapowe inwestycje, które wykonaliśmy w różnych obiektach. Wśród realizacji dostępnych na naszej stronie internetowej możemy wymienić m.in.:
– instalacje w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych (nowe, deweloperskie),
– wymiany instalacji w mieszkaniach z wielkiej płyty betonowej / cegły stare budownictwo,
– instalacje przemysłowe hale magazynowe / produkcyjne,
– instalacje w biurowcach, sklepach / marketach,
– pomiary instalacji elektrycznych,
– zewnętrzne instalacje zasilające.

 

Kompleksowe usługi elektryka

Posiadamy wszelkie licencje, certyfikaty oraz zezwolenia, co sprawia, że jesteśmy w stanie oferować wszystkim zainteresowanym duży zakres usług elektrycznych. Podejmujemy się zarówno prostych, jak i bardziej zaawansowanych prac. Wszystkie prace wykonują nasi doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani fachowcy. Wszelkie prace wykonujemy również z użyciem wyłącznie sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych materiałów, narzędzi oraz urządzeń. Ponadto działamy zarówno w domach jednorodzinnych i w dwurodzinnych, jak i w sklepach, marketach oraz w halach produkcyjnych i magazynowych. Świadczymy również pogotowie elektryczne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług

Zadzwoń