Instalacje przemysłowe hale magazynowe/produkcyjne

Świadczymy szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz dla firm działających w branży przemysłowej. Instalacje, które wykonujemy w halach magazynowych i produkcyjnych przeprowadzane są przez fachowców z dużym doświadczeniem w branży. Posiadamy także niezbędne certyfikaty i uprawnienia do przeprowadzania wszelkiego rodzaju prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i zachęcamy wszystkich zainteresowanych z Łodzi do skorzystania z naszej oferty.

Instalacje przemysłowe w halach magazynowych i produkcyjnych – MK Elektric

Instalacje przemysłowe muszą być bezpieczne, niezawodne oraz wystarczająco wydajne, by poradzić sobie z dużym obciążeniem energetycznym. Montowane w halach magazynowych i produkcyjnych wymagają więc odpowiedniego podejścia, by zapewniać stabilną dostawę prądu i nie zakłócać pracy zakładu oraz do minimum zredukować ryzyko wystąpienia ewentualnych usterek oraz uszkodzenia maszyn. Dokładamy wszelkich starań, by właściwie dobierać odpowiednie podzespoły tak, by ich funkcjonowanie było nienaganne. Nasza firma wykonuje wszystkie niezbędne prace na sieci wysokiego napięcia, dobierając przy tym możliwie najlepsze metody techniczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej klasy sprzęt, co pozwala nam na terminową i rzetelną realizację zleceń dla przemysłu z wykorzystaniem optymalnych rozwiązań.

Zakres świadczonych usług – instalacje przemysłowe w Łodzi

Wykonujemy projekty, przeprowadzamy kompleksowy montaż oraz realizujemy przeglądy. W MK Elektric wykonujemy instalacje:

  • zasilające WLZ ziemne i napowietrzne,
  • oświetlenia wewnętrznego/zewnętrznego,
  • do gniazd i urządzeń 230V/400V.

Oferujemy także montaż przemysłowych instalacji niskoprądowych i odgromowych i montaż tras kablowych. Wśród oferowanych przez nas usług znajdują się także prefabrykacja i montaż oraz podłączenie rozdzielnic elektrycznych. W ramach świadczonych usług wykonujemy także odbiory i pomiary wykonanych instalacji elektrycznych przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszej firmy.

Zadzwoń